1. závody

Před pár dny jsme se zúčastnili prvních závodů a řekla bych, že velmi úspěšně. Fotky zde >

Mojmír Hulinský - 2. misto, tul
V matsogi se sice neumístil, ale díky jeho zápalu v boji (čímž nás všechny ohromil) ustál všechny soupeře a rozhodně jim vítězství neusnadnil. Jen tak dál Mojmíre, když neusneš na vavřínech, bude z tebe výborný bojovník.

Míša Janoušková - 2. místo, matsogi
Míša předvedla v tulech krásné techniky, jen přidat ještě trochu razance. To ale natrénujeme. Jinak od příště doufáme, že si zkusíš i kategorii t-ki

Hanka Řeháková - 3. místo, tul
Dívat se na Hančiny tuly byla radost. Moc se těšíme, až nám v matsogi předvede, co v ní je - bohužel se ho nemohla tentokrát účastnit, jelikož je po úraze ruky.

Jana Bláhová se v kategorii tul umístila na 4. (nemedailové) pozici, ale i tak cvičila moc pěkně. Bohužel se všechny naše holky setkaly v tulech ve stejné kategorii. Jano, na tvé matsogi se také moc těšíme. (pozn.: Jana se jej tentokrát nemohla ze zdravotních důvodů účastnit - podobně jako Hanka). Jinak doufáme, že s Míšou příště budeš startovat také ve t-ki. Teď jste si mohly prohlédnout, jak to vypadá.

Martin Procházka si jednou po pár letech také zazávodil a kupodivu se celkem zadařilo.
1. místo, wiryok
2. místo, t-ki
3. místo, tul
V kategorii t-ki při první technice zahrála roli tréma a Martinovi se skok nevyvedl tak, jak by bylo obvyklé. Uniklo mu proto za t-ki 1. místo. Nicméně při rozstřelu o 2. místo se mu vrátila jistota a kromě desky, umístěné ve výšce 240 cm, přerazil také stojan.

Nutno říci, že všichni byli velmi statční a závodili s velkým nasazením, které se vyplatilo.

Všem moc blahopřejeme a těšíme se na Pohár Tří Škol.
Aktuálně:

Začínáme cvičit, tak neváhejte a doražte:-).

Karanténa do 24. 1. 2022 pro všechny cvičící.

Tréninky začínají 12.1.  

Tréninky jsou pozastavené do odvolání. 

Soustředění 27.-31.10.