Po soustředění

Soustředění je za námi. Nafotily se nějaké fotky a nakonec se podařilo sestřihnout i krátká videa. (Za to hezčí vřelé díky Frodovi )

Fotogalerie a videa zde >>

Do konce prázdnin zbývají necelé 3 týdny, tak alespoň občas trénujte, ať úplně nezapomenete vše, co jste se pracně naučili na soustředění, a abychom to mohli na tréninku krásně pilovat.

Nové rozvrhy tréninků budou na webu koncem srpna.

 

Ohlédnutí za létem…
…aneb jak bylo na soustředění oddílu taekwon-do ITF Sabom

Fotografie a videa ze soustředění zde > 

Taekwon-do ITF oddíl SabomLetos jsme začátkem srpna vyrazili opět západním směrem, tentokrát přímo do chatkového tábora kousek od Rožmitálu pod Třemšínem - k Sobenskému rybníku. Soustředění bylo společné s oddílem Hwarang. Celkem se tedy sešlo 24 dětí, které se rozhodly trávit léto aktivně – trénovat, zdokonalovat styl, zlepšovat fyzičku, chystat se na další zkoušky, prostě užít si prázdniny naplno se svým oddílem.

Soustředění taekwondoDenní rozvrh byl jednoduchý a jasný, tzn. pestrá rozcvička, dopolední trénink, polední klid, odpolední trénink a společný večerní program. Takto daný každý den zní dost děsivě, ale to by jste nevěřili, co vše se dá dělat během tréninku… nechte si povyprávět, jaké výsledky byly dosaženy na olympijských hrách, např. kdo zvládl kolik dřepů na jedné noze či kolikrát je možné přeskočit švihadlo za minutu. Také jsme se byli koupat a i ve vodě se člověk pěkně zapotí, když je nutné naplnit velkou sklenici vodou pouze pomocí ždímání trička. Myslím, že každý si zde přišel na své. Byl také test inteligence či soutěž v pantomimě. Zkuste si sami představit, jak je možné ve 3-4 lidech ukázat například „vlastní gól“ nebo „skok do výšky o zlomené tyči“. No a co by to bylo za prázdninovou akci bez opékání buřtů a noční bojovky. Jen se dětí zeptejte, kdo snědl kolik buřtů a jak to bylo s panem Hansem Wagnerem, který doposud chodí strašit kolem tábora…

Taekwon-do ITF Lysá nad LabemSoučástí soustředění byla i exhibice taekwon-da pro vedlejší tábor, takže jsme se pěkně pochlubili, co už umíme a naši trenéři ukázali, co jednou budeme umět, když budeme pilně trénovat.

Sama za sebe bych řekla, že počasí nám přálo, houby rostly jak po dešti a pěkně jsme si všichni zatrénovali. Už teď se těším na podzimní víkendové soustředění a opět na léto.

Tímto bych si ráda za všechny dovolila poděkovat trenérům, kteří s námi měli celý týden trpělivost a měli neustále náladu pro nás něco vymýšlet, hlídat nás a hlavně nás honit

účastník zájezdu
Aktuálně:

Začínáme cvičit, tak neváhejte a doražte:-).

Karanténa do 24. 1. 2022 pro všechny cvičící.

Tréninky začínají 12.1.  

Tréninky jsou pozastavené do odvolání. 

Soustředění 27.-31.10.