Členové školy

Řazení

III. dan (černý) Procházková Aneta (III. dan)
II. dan (černý) Procházka Martin (II. dan)
I. dan (černý) Bureš Martin (I. dan)
1. kup (červenočerný) Burešová Kateřina (1. kup)
1. kup (červenočerný) Firman Miroslav (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kotršálová Alexandra (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kutáčová Šarlota (1. kup)
1. kup (červenočerný) Procházka Petr (1. kup)
1. kup (červenočerný) Štindl Patrik (1. kup)
2. kup (červený) Bayerová Helena (2. kup)
2. kup (červený) Digaňa Jakub (2. kup)
2. kup (červený) Digaňa Ondřej (2. kup)
2. kup (červený) Sekera Lukáš (2. kup)
2. kup (červený) Vykoukal Ondřej (2. kup)
3. kup (modročervený) Benešová Karolína (3. kup)
3. kup (modročervený) Cvejn Martin (3. kup)
3. kup (modročervený) Hejňáková Kateřina (3. kup)
3. kup (modročervený) Kutáč Daniel (3. kup)
3. kup (modročervený) Kutáč Jeroným (3. kup)
3. kup (modročervený) Valášek Martin (3. kup)
4. kup (modrý) Hodek Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Janoušková Michaela (4. kup)
4. kup (modrý) Kraus Roman (4. kup)
4. kup (modrý) Krpcová Eliška (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Jiří (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Michal (4. kup)
4. kup (modrý) Kubečka Jakub (4. kup)
4. kup (modrý) Málková Zuzana (4. kup)
4. kup (modrý) Průšek Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Sekera Jan (4. kup)
4. kup (modrý) Trnková Kateřina (4. kup)
4. kup (modrý) Veselá Tereza (4. kup)
4. kup (modrý) Vodenka Jáchym (4. kup)
4. kup (modrý) Wolf Matěj (4. kup)
5. kup (zelenomodrý) Dlabal Marek (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Doleželová Lucie (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Hrbek Martin (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Chrpová Veronika (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Jobánek Zdeněk (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Křížová Kateřina (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Sedláčková Martina (5. kup)
6. kup (zelený) Bureš Vojtěch (6. kup)
6. kup (zelený) Durdan Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Holub Jakub (6. kup)
6. kup (zelený) Holubová Kristýna (6. kup)
6. kup (zelený) Hořejš David (6. kup)
6. kup (zelený) Hoskovcová Šárka (6. kup)
6. kup (zelený) Kutáčová Karolína (6. kup)
6. kup (zelený) Maršíček Milan (6. kup)
6. kup (zelený) Neprašová Nikola (6. kup)
6. kup (zelený) Pavlovič Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Šídová Barbora (6. kup)
6. kup (zelený) Ternbach Pavel (6. kup)
6. kup (zelený) Veselá Daniela (6. kup)
6. kup (zelený) Veselá Nikola (6. kup)
6. kup (zelený) Vodenka Mikuláš (6. kup)
6. kup (zelený) Vydra Evžen (6. kup)
7. kup (žlutozelený) Drda Vojtěch (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jakl Marek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jobánek Matěj (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Koukalová Jaroslava (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Anežka (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Kateřina (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Peroutka Jakub (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Plechlová Natálie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Rosbergová Lucie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Steigr Radek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Šípek Petr (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Petra (7. kup)
8. kup (žlutý) Bláhová Jana (8. kup)
8. kup (žlutý) Borkovec Tomáš (8. kup)
8. kup (žlutý) Buriánek Václav (8. kup)
8. kup (žlutý) Čermák Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Doubek Hubert (8. kup)
8. kup (žlutý) Drdová Lucie (8. kup)
8. kup (žlutý) Gajdošík Matěj (8. kup)
8. kup (žlutý) Grzesík Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Hodek Roman (8. kup)
8. kup (žlutý) Kmenta Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Daniel (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Radek (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Šimon (8. kup)
8. kup (žlutý) Mejstřík Filip (8. kup)
8. kup (žlutý) Souček Jiří (8. kup)
8. kup (žlutý) Stefaniv Vladyslav (8. kup)
8. kup (žlutý) Techlovský Ondřej (8. kup)
8. kup (žlutý) Trávníková Aneta (8. kup)
8. kup (žlutý) Urbanec Pavel (8. kup)
8. kup (žlutý) Vendlová Veronika (8. kup)
8. kup (žlutý) Votava Matyáš (8. kup)
8. kup (žlutý) Zourek Martin (8. kup)
9. kup (bíložlutý) Galuščák Jakub (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Georgieva Kamelia Ventsislavova (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Goliáš David (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hámková Veronika (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hlaváčková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Jandík Mikuláš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Jandík Štěpán (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Kovaříková Anna (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Krejčíková Petra (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Lašmanský Richard (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Lašmanský Robert (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Mikeš Jan (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Mikešová Terezie (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Moravec Martin (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Moravec Tomáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Novotná Eliška (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Nýdrle Pavel (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Ondruš Martin (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Peřina Patrik (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Podhajský Tomáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Povolný Petr (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Řehák Pavel (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Straková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Šmejkal Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Votava Tobiáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Vydra Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Zelenková Jana (9. kup)
10. kup (bílý) Baladrán Denis (10. kup)
10. kup (bílý) Bartošová Daniela (10. kup)
10. kup (bílý) Bobek Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Cintl Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Coly George (10. kup)
10. kup (bílý) Crha Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Čekalová Viktorie (10. kup)
10. kup (bílý) Černý David (10. kup)
10. kup (bílý) Černý Jakup (10. kup)
10. kup (bílý) Černý Matyas (10. kup)
10. kup (bílý) Číž Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Čoven David (10. kup)
10. kup (bílý) Dráb Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Dvorský Bruno (10. kup)
10. kup (bílý) Ficek Ladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Friese Michal (10. kup)
10. kup (bílý) Hájková Markéta (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Richard (10. kup)
10. kup (bílý) Hermanová Nicol (10. kup)
10. kup (bílý) Hochman Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Hoskovec Radek (10. kup)
10. kup (bílý) Hrabec Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Hrubý Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Jareš Pavel (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Tom (10. kup)
10. kup (bílý) Kavka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Klčo Daniel (10. kup)
10. kup (bílý) Klčová Kristýna (10. kup)
10. kup (bílý) Koníček František (10. kup)
10. kup (bílý) Kotyková Tamara (10. kup)
10. kup (bílý) Krtička Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Krtičková Eliška (10. kup)
10. kup (bílý) Kubálková Zdeňka (10. kup)
10. kup (bílý) Kubík Roman (10. kup)
10. kup (bílý) Kudláčková Michaela (10. kup)
10. kup (bílý) Kvapilová Markéta (10. kup)
10. kup (bílý) Laňka Vladimír (10. kup)
10. kup (bílý) Lašmanský Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Laštovička Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Laštovičková Aneta (10. kup)
10. kup (bílý) Liskai Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Lom Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Luňák Antonín (10. kup)
10. kup (bílý) Luňák Vincent František (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Dominik (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Mejstřík Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Mikeš Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Mikešová Eva (10. kup)
10. kup (bílý) Mráz Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Nohejl Tobiáš (10. kup)
10. kup (bílý) Novotný Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Nýdrle Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Olejníčková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Pačes Josef (10. kup)
10. kup (bílý) Partl Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Pavlíček Richard (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Zdeněk (10. kup)
10. kup (bílý) Procházka Samuel (10. kup)
10. kup (bílý) Procházka Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Pýcha Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Rambousek Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Rohan Erik (10. kup)
10. kup (bílý) Rohanová Sofie (10. kup)
10. kup (bílý) Růžicková Kamila (10. kup)
10. kup (bílý) Selmi Hakin (10. kup)
10. kup (bílý) Selmi Hassan (10. kup)
10. kup (bílý) Steinbach Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Syrový Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Šefránková Kateřina (10. kup)
10. kup (bílý) Šenfeldová Anna (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Šlapák Štěpán (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Šťastný Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánek Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánková Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Šulc Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Trčka Vladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Tuháček Matyáš (10. kup)
10. kup (bílý) Valášek Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Vavřík Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Větrovcová Radka (10. kup)
10. kup (bílý) Vircolici Simona (10. kup)
10. kup (bílý) Vocásková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Vráblík Robert (10. kup)
10. kup (bílý) Vydrová Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Zdvořilý Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Zenka Ondřej (10. kup)


Aktuálně:

Informace k tréninkům.

Tréninky 16. a 18. 10. 

Trénink 7. 10. a 9.10.